Rekreativna biciklistička događanja  2018. (cesta i MTB – rekreativne utrke, biciklijade…)

kol.
19
Sri
Cener 2020. – biciklistička rekreativna trening liga srijedom @ Sljeme
kol. 19 cjelodnevni
kol.
23
Ned
50. Memorijal Stjepan Grgac @ Ivanić Grad
kol. 23 cjelodnevni
kol.
26
Sri
Cener 2020. – biciklistička rekreativna trening liga srijedom @ Sljeme
kol. 26 cjelodnevni
kol.
30
Ned
Hrvatska – Slovenija @ Zagreb
kol. 30 cjelodnevni
ruj.
13
Ned
KRITERIJ PISAROVINA 2020. @ Pisarovina
ruj. 13 cjelodnevni
ruj.
20
Ned
Cestovna utrka “Dan oslobođenja grada Varaždina i Dan branitelja Varaždinske županije @ Donji Kneginec
ruj. 20 cjelodnevni
Cestovna utrka “Oslobođenje vojnog skladišta Banjščina” @ Donji Kneginec
ruj. 20 cjelodnevni
ruj.
26
Sub
Tour de Kaj
ruj. 26 cjelodnevni
ruj.
29
Uto
CRO Race
ruj. 29 – lis. 4 cjelodnevni
lis.
10
Sub
Istria300 @ Poreč
lis. 10 cjelodnevni
lis.
17
Sub
9. Istria Granfondo @ Umag
lis. 17 cjelodnevni
lis.
24
Sub
2. GRANFONDO FALKENSTEINER BORIK- ZADAR REGION 2020. @ Zadar
lis. 24 cjelodnevni
stu.
7
Sub
25. Zatvorenje sezone @ Zagreb
stu. 7 cjelodnevni
kol.
19
Sri
Cener 2020. – biciklistička rekreativna trening liga srijedom @ Sljeme
kol. 19 cjelodnevni
kol.
23
Ned
50. Memorijal Stjepan Grgac @ Ivanić Grad
kol. 23 cjelodnevni
kol.
26
Sri
Cener 2020. – biciklistička rekreativna trening liga srijedom @ Sljeme
kol. 26 cjelodnevni
kol.
30
Ned
Hrvatska – Slovenija @ Zagreb
kol. 30 cjelodnevni
ruj.
13
Ned
KRITERIJ PISAROVINA 2020. @ Pisarovina
ruj. 13 cjelodnevni
ruj.
20
Ned
Cestovna utrka “Dan oslobođenja grada Varaždina i Dan branitelja Varaždinske županije @ Donji Kneginec
ruj. 20 cjelodnevni
Cestovna utrka “Oslobođenje vojnog skladišta Banjščina” @ Donji Kneginec
ruj. 20 cjelodnevni
ruj.
26
Sub
Tour de Kaj
ruj. 26 cjelodnevni
ruj.
29
Uto
CRO Race
ruj. 29 – lis. 4 cjelodnevni
lis.
10
Sub
Istria300 @ Poreč
lis. 10 cjelodnevni
lis.
17
Sub
9. Istria Granfondo @ Umag
lis. 17 cjelodnevni
lis.
24
Sub
2. GRANFONDO FALKENSTEINER BORIK- ZADAR REGION 2020. @ Zadar
lis. 24 cjelodnevni
stu.
7
Sub
25. Zatvorenje sezone @ Zagreb
stu. 7 cjelodnevni
kol.
19
Sri
Cener 2020. – biciklistička rekreativna trening liga srijedom @ Sljeme
kol. 19 cjelodnevni
kol.
23
Ned
50. Memorijal Stjepan Grgac @ Ivanić Grad
kol. 23 cjelodnevni
kol.
26
Sri
Cener 2020. – biciklistička rekreativna trening liga srijedom @ Sljeme
kol. 26 cjelodnevni
kol.
30
Ned
Hrvatska – Slovenija @ Zagreb
kol. 30 cjelodnevni
ruj.
13
Ned
KRITERIJ PISAROVINA 2020. @ Pisarovina
ruj. 13 cjelodnevni
ruj.
20
Ned
Cestovna utrka “Dan oslobođenja grada Varaždina i Dan branitelja Varaždinske županije @ Donji Kneginec
ruj. 20 cjelodnevni
Cestovna utrka “Oslobođenje vojnog skladišta Banjščina” @ Donji Kneginec
ruj. 20 cjelodnevni
ruj.
26
Sub
Tour de Kaj
ruj. 26 cjelodnevni
ruj.
29
Uto
CRO Race
ruj. 29 – lis. 4 cjelodnevni
lis.
10
Sub
Istria300 @ Poreč
lis. 10 cjelodnevni
lis.
17
Sub
9. Istria Granfondo @ Umag
lis. 17 cjelodnevni
lis.
24
Sub
2. GRANFONDO FALKENSTEINER BORIK- ZADAR REGION 2020. @ Zadar
lis. 24 cjelodnevni
stu.
7
Sub
25. Zatvorenje sezone @ Zagreb
stu. 7 cjelodnevni