Cestovne natjecateljske utrke 2020.

srp.
11
Sub
Nacionalno prvenstvo na velodromu @ Zagreb
srp. 11 cjelodnevni
srp.
18
Sub
Nacionalno prvenstvo na kronometar @ Šibenik
srp. 18 cjelodnevni
srp.
19
Ned
Nacionalno prvenstvo na cesti @ Zadar
srp. 19 cjelodnevni
kol.
23
Ned
50. Memorijal Stjepan Grgac @ Ivanić Grad
kol. 23 cjelodnevni

Kup u kategorijama P M/Ž, K M/Ž, J M/Ž, E M/Ž

ruj.
13
Ned
Velika nagrada Pisarovine @ Pisarovina
ruj. 13 cjelodnevni

Kup u kategorijama K M/Ž i P M/Ž

ruj.
29
Uto
CRO Race
ruj. 29 – lis. 4 cjelodnevni

MTB natjecateljske utrke 2020.

srp.
11
Sub
CHALLENGE TOUR RIJEKA / BMX FREESTYLE @ Rijeka
srp. 11 cjelodnevni

Bodovanje za BMX KUP / Park

srp.
12
Ned
Nacionalno MTB XCO prvenstvo @ Sv. Martin na Muri
srp. 12 cjelodnevni

Nacionalno prvenstvo i Husqvarna XCO kup Hrvatske 2020.

XCO HALICANUM TROPHY 2020 pravila

kol.
8
Sub
DH Cerkno @ Cerkno
kol. 8 – kol. 9 cjelodnevni

DH Kup Hrvatske 2020.

kol.
15
Sub
NACIONALNO PRVENSTVO – BMX FREESTYLE @ Osijek
kol. 15 cjelodnevni

Nacionalno prvenstvo BMX FREESTYLE PARK / FLATLAND

kol.
29
Sub
CHALLENGE TOUR VARAŽDIN / BMX FREESTYLE @ Varaždin
kol. 29 cjelodnevni

Bodovanje za BMX KUP / Park

DH Idrija @ Idrija
kol. 29 – kol. 30 cjelodnevni

DH Kup Hrvatske 2020.

XCE Metković @ Metković
kol. 29 cjelodnevni

Nacionalno prvenstvo Eliminator

kol.
30
Ned
DOWNHILL TRŠĆE 2020. @ Tršće
kol. 30 cjelodnevni

Nacionalno prvenstvo i DH kup Hrvatske 2020.

XCO Predolac
kol. 30 cjelodnevni

Husqvarna XCO kup Hrvatske 2020.

ruj.
12
Sub
DH Sarajevo @ Sarajevo
ruj. 12 – ruj. 13 cjelodnevni

DH Kup Hrvatske 2020.

Samobor Uphill – Mesićev uspon 2020. @ Samobor
ruj. 12 @ 05:27 – 06:27

Nacionalno prvenstvo u MTB usponu

ruj.
13
Ned
27. XCO Samobor @ Samobor
ruj. 13 cjelodnevni

Husqvarna XCO kup Hrvatske 2020.

ruj.
19
Sub
ENDURO PUNAT, OTOK KRK @ Punat
ruj. 19 – ruj. 20 cjelodnevni

Kandidira za ENDURO kup Hrvatske 2020.

ruj.
27
Ned
Nacionalno prvenstvo XCM “Gabrin maraton” @ Vodice
ruj. 27 cjelodnevni

Nacionalno prvenstvo XCM

lis.
4
Ned
XCO VALMAR TERRA MAGICA @ Rabac
lis. 4 cjelodnevni

Husqvarna XCO kup Hrvatske 2020.

lis.
10
Sub
4. NA DVA KOLA OKO BOLA @ Bol
lis. 10 cjelodnevni

Husqvarna XCO kup Hrvatske 2020.

lis.
17
Sub
DOWNHILL PORTA FORTUNA, BAŠKA, OTOK KRK @ Baška
lis. 17 – lis. 18 cjelodnevni

Downhill kup Hrvatske 2020.

Rekreativna biciklistička događanja  2020. (cesta i MTB – rekreativne utrke, biciklijade…)

srp.
12
Ned
XCM Bale – Valle 2020. @ Bale
srp. 12 cjelodnevni
srp.
15
Sri
Cener 2020. – biciklistička rekreativna trening liga srijedom @ Sljeme
srp. 15 cjelodnevni
srp.
22
Sri
Cener 2020. – biciklistička rekreativna trening liga srijedom @ Sljeme
srp. 22 cjelodnevni
kol.
1
Sub
LIBERTY CYCLING RACE – CROATIA – OTKAZANO
kol. 1 cjelodnevni
kol.
19
Sri
Cener 2020. – biciklistička rekreativna trening liga srijedom @ Sljeme
kol. 19 cjelodnevni
kol.
23
Ned
Vertikalno lice Platka
kol. 23 cjelodnevni
kol.
26
Sri
Cener 2020. – biciklistička rekreativna trening liga srijedom @ Sljeme
kol. 26 cjelodnevni
Srce Velebita – Velebike Marathon @ Velebit
kol. 26 @ 00:00 – kol. 30 @ 00:00
kol.
30
Ned
Hrvatska – Slovenija @ Zagreb
kol. 30 cjelodnevni
ruj.
5
Sub
5. Panonsko – Bilogorski MTB maraton @ Virovitica
ruj. 5 cjelodnevni
Papuk Extreme Challenge XCO Race @ Papuk
ruj. 5 cjelodnevni
XCM Dausijada
ruj. 5 cjelodnevni
ruj.
6
Ned
Biciklom kroz baštinu MTB maraton
ruj. 6 cjelodnevni
ruj.
11
Pet
Srce Velebita – Uspon na Tulove grede @ Velebit
ruj. 11 @ 00:00 – ruj. 13 @ 00:00
ruj.
26
Sub
Tour de Kaj
ruj. 26 cjelodnevni
lis.
10
Sub
Istria300 @ Poreč
lis. 10 cjelodnevni
XC Beretinec @ Beretinec
lis. 10 cjelodnevni
lis.
17
Sub
7. ENDURO GROZNI @ Grožnjan
lis. 17 – lis. 18 cjelodnevni
9. Istria Granfondo @ Umag
lis. 17 cjelodnevni
lis.
24
Sub
2. GRANFONDO FALKENSTEINER BORIK- ZADAR REGION 2020. @ Zadar
lis. 24 cjelodnevni
stu.
7
Sub
25. Zatvorenje sezone @ Zagreb
stu. 7 cjelodnevni
srp.
11
Sub
CHALLENGE TOUR RIJEKA / BMX FREESTYLE @ Rijeka
srp. 11 cjelodnevni

Bodovanje za BMX KUP / Park

Nacionalno prvenstvo na velodromu @ Zagreb
srp. 11 cjelodnevni
srp.
12
Ned
Nacionalno MTB XCO prvenstvo @ Sv. Martin na Muri
srp. 12 cjelodnevni

Nacionalno prvenstvo i Husqvarna XCO kup Hrvatske 2020.

XCO HALICANUM TROPHY 2020 pravila

XCM Bale – Valle 2020. @ Bale
srp. 12 cjelodnevni
srp.
15
Sri
Cener 2020. – biciklistička rekreativna trening liga srijedom @ Sljeme
srp. 15 cjelodnevni
srp.
18
Sub
Nacionalno prvenstvo na kronometar @ Šibenik
srp. 18 cjelodnevni
srp.
19
Ned
Nacionalno prvenstvo na cesti @ Zadar
srp. 19 cjelodnevni
srp.
22
Sri
Cener 2020. – biciklistička rekreativna trening liga srijedom @ Sljeme
srp. 22 cjelodnevni
kol.
1
Sub
LIBERTY CYCLING RACE – CROATIA – OTKAZANO
kol. 1 cjelodnevni
kol.
8
Sub
DH Cerkno @ Cerkno
kol. 8 – kol. 9 cjelodnevni

DH Kup Hrvatske 2020.

kol.
15
Sub
NACIONALNO PRVENSTVO – BMX FREESTYLE @ Osijek
kol. 15 cjelodnevni

Nacionalno prvenstvo BMX FREESTYLE PARK / FLATLAND

kol.
19
Sri
Cener 2020. – biciklistička rekreativna trening liga srijedom @ Sljeme
kol. 19 cjelodnevni
kol.
23
Ned
50. Memorijal Stjepan Grgac @ Ivanić Grad
kol. 23 cjelodnevni

Kup u kategorijama P M/Ž, K M/Ž, J M/Ž, E M/Ž

Vertikalno lice Platka
kol. 23 cjelodnevni
kol.
26
Sri
Cener 2020. – biciklistička rekreativna trening liga srijedom @ Sljeme
kol. 26 cjelodnevni
Srce Velebita – Velebike Marathon @ Velebit
kol. 26 @ 00:00 – kol. 30 @ 00:00
kol.
29
Sub
CHALLENGE TOUR VARAŽDIN / BMX FREESTYLE @ Varaždin
kol. 29 cjelodnevni

Bodovanje za BMX KUP / Park

DH Idrija @ Idrija
kol. 29 – kol. 30 cjelodnevni

DH Kup Hrvatske 2020.

XCE Metković @ Metković
kol. 29 cjelodnevni

Nacionalno prvenstvo Eliminator

kol.
30
Ned
DOWNHILL TRŠĆE 2020. @ Tršće
kol. 30 cjelodnevni

Nacionalno prvenstvo i DH kup Hrvatske 2020.

Hrvatska – Slovenija @ Zagreb
kol. 30 cjelodnevni
XCO Predolac
kol. 30 cjelodnevni

Husqvarna XCO kup Hrvatske 2020.

ruj.
5
Sub
5. Panonsko – Bilogorski MTB maraton @ Virovitica
ruj. 5 cjelodnevni
Papuk Extreme Challenge XCO Race @ Papuk
ruj. 5 cjelodnevni
XCM Dausijada
ruj. 5 cjelodnevni
ruj.
6
Ned
Biciklom kroz baštinu MTB maraton
ruj. 6 cjelodnevni
ruj.
11
Pet
Srce Velebita – Uspon na Tulove grede @ Velebit
ruj. 11 @ 00:00 – ruj. 13 @ 00:00
ruj.
12
Sub
DH Sarajevo @ Sarajevo
ruj. 12 – ruj. 13 cjelodnevni

DH Kup Hrvatske 2020.

Samobor Uphill – Mesićev uspon 2020. @ Samobor
ruj. 12 @ 05:27 – 06:27

Nacionalno prvenstvo u MTB usponu

ruj.
13
Ned
27. XCO Samobor @ Samobor
ruj. 13 cjelodnevni

Husqvarna XCO kup Hrvatske 2020.

Velika nagrada Pisarovine @ Pisarovina
ruj. 13 cjelodnevni

Kup u kategorijama K M/Ž i P M/Ž

ruj.
19
Sub
ENDURO PUNAT, OTOK KRK @ Punat
ruj. 19 – ruj. 20 cjelodnevni

Kandidira za ENDURO kup Hrvatske 2020.

ruj.
26
Sub
Tour de Kaj
ruj. 26 cjelodnevni
ruj.
27
Ned
Nacionalno prvenstvo XCM “Gabrin maraton” @ Vodice
ruj. 27 cjelodnevni

Nacionalno prvenstvo XCM

ruj.
29
Uto
CRO Race
ruj. 29 – lis. 4 cjelodnevni
lis.
4
Ned
XCO VALMAR TERRA MAGICA @ Rabac
lis. 4 cjelodnevni

Husqvarna XCO kup Hrvatske 2020.

lis.
10
Sub
4. NA DVA KOLA OKO BOLA @ Bol
lis. 10 cjelodnevni

Husqvarna XCO kup Hrvatske 2020.

Istria300 @ Poreč
lis. 10 cjelodnevni
XC Beretinec @ Beretinec
lis. 10 cjelodnevni
lis.
17
Sub
7. ENDURO GROZNI @ Grožnjan
lis. 17 – lis. 18 cjelodnevni
9. Istria Granfondo @ Umag
lis. 17 cjelodnevni
DOWNHILL PORTA FORTUNA, BAŠKA, OTOK KRK @ Baška
lis. 17 – lis. 18 cjelodnevni

Downhill kup Hrvatske 2020.

lis.
24
Sub
2. GRANFONDO FALKENSTEINER BORIK- ZADAR REGION 2020. @ Zadar
lis. 24 cjelodnevni
stu.
7
Sub
25. Zatvorenje sezone @ Zagreb
stu. 7 cjelodnevni