Cestovne natjecateljske utrke 2018.

lip.
8
Sub
TROFEJ UČKA
lip. 8 cjelodnevni

Nacionalno prvenstvo uspon u kategorijama E, Ž, J, K, P, V

Propozicije-Učka-2019

lip.
16
Ned
Nacionalno prvenstvo u kriteriju @ Sisak
lip. 16 cjelodnevni
lip.
23
Ned
Nacionalno prvenstvo na pisti @ Zagreb
lip. 23 cjelodnevni
lip.
29
Sub
Nacionalno prvenstvo u pojedinačnom kronometru @ Šibenik
lip. 29 cjelodnevni
lip.
30
Ned
Nacionalno cestovno prvenstvo @ Dubravica - Ićevo
lip. 30 cjelodnevni
kol.
18
Ned
49. Memorijal Stjepan Grgac @ Ivanić grad
kol. 18 cjelodnevni

Kup Hrvatske u kategorijama: P M/Ž, K M/Ž, J M/Ž, E/U23 M/Ž

ruj.
1
Ned
Međunarodna biciklistička utrka HRVATSKA – SLOVENIJA @ Zagreb
ruj. 1 cjelodnevni
ruj.
8
Ned
8. Velika nagrada grada Vinkovaca @ Vinkovci
ruj. 8 cjelodnevni

Kup Hrvatske u kategorijama:  P M/Ž, K M/Ž, J M/Ž, E/U23 Ž, V

ruj.
15
Ned
Biciklistička utrka grada Koprivnice @ Koprivnica
ruj. 15 cjelodnevni

Kup Hrvatske u kategorijama: P M/Ž, K M/Ž, J Ž, E/U23 Ž

lis.
1
Uto
CRO RACE
lis. 1 – lis. 6 cjelodnevni
lis.
12
Sub
60.Utrka u magli @ Varaždin
lis. 12 cjelodnevni

Kup Hrvatske u kategorijama: P M/Ž, K M/Ž, J Ž, E/U23 Ž

MTB natjecateljske utrke 2018.

lip.
1
Sub
XCM BIG four, otok Rab, Rab @ Rab
lip. 1 cjelodnevni

Husqvarna MTB XCM kup Hrvatske 2019.

lip.
8
Sub
Pannonian Challenge @ Osijek
lip. 8 – lip. 9 cjelodnevni
lip.
9
Ned
EXTRAVERGINE MTB MARATON VODNJAN 2019 @ Vodnjan
lip. 9 cjelodnevni

Nacionalno XCM prvenstvo i Husqvarna MTB XCM kup Hrvatske 2019.

EXV2019regHR

EXV2019regEN

lip.
15
Sub
Enduro Tršće @ Tršće
lip. 15 – lip. 16 cjelodnevni

Nacionalno prvenstvo Enduro

lip.
16
Ned
26. XCO Samobor 2019 @ Samobor
lip. 16 cjelodnevni

Husqvarna MTB XCO kup Hrvatske 2019.

lip.
22
Sub
DH Javor @ Trbovlje
lip. 22 – lip. 23 cjelodnevni

DH Kup Hrvatske 2019.

lip.
29
Sub
DH Trebević @ Trebević
lip. 29 – lip. 30 cjelodnevni

DH Kup Hrvatske 2019.

XCE Metković @ Metković
lip. 29 cjelodnevni

Nacionalno MTB prvenstvo Eliminator

lip.
30
Ned
XCO Predolac @ Metković
lip. 30 cjelodnevni

Husqvarna MTB XCO kup Hrvatske 2019.

srp.
21
Ned
XCO Banovo brdo @ Banovo brdo
srp. 21 cjelodnevni

Nacionalno XCO prvenstvo

ruj.
1
Ned
XCM “Maraton Crikvenica” @ Crikvenica
ruj. 1 cjelodnevni

Husqvarna MTB XCM kup Hrvatske 2019.

 

ruj.
8
Ned
XCO Vučja staza @ Otok
ruj. 8 cjelodnevni

Husqvarna MTB XCO kup Hrvatske 2019.

ruj.
14
Sub
DH Cerkno
ruj. 14 – ruj. 15 cjelodnevni

DH Kup Hrvatske 2019.

ruj.
15
Ned
VALMAR TERRA MAGICA 2019. @ Rabac
ruj. 15 cjelodnevni

Husqvarna MTB XCM kup Hrvatske 2019.

ruj.
21
Sub
Samobor Uphill – Mesićev uspon 2019. @ Samobor
ruj. 21 cjelodnevni

Nacionalno prvenstvo uspon

ruj.
27
Pet
DH TRŠĆE @ Tršće
ruj. 27 – ruj. 29 cjelodnevni

DH Kup Hrvatske 2019.

lis.
5
Sub
3. Na dva kola oko Bola @ Bol
lis. 5 cjelodnevni

Husqvarna MTB XCO kup Hrvatske 2019.

Rekreativna biciklistička događanja  2018. (cesta i MTB – rekreativne utrke, biciklijade…)

svi.
24
Pet
Srce Velebita-Sveti Rok MTB Tour @ Velebit
svi. 24 – svi. 26 cjelodnevni
svi.
25
Sub
18. MAKARSKA BICIKLIJADA @ Makarska
svi. 25 cjelodnevni
MTB liga Dugo selo @ Dugo Selo
svi. 25 cjelodnevni
svi.
26
Ned
100 Hupsera
svi. 26 cjelodnevni
GRANFONDO NEVIO VALČIĆ @ Medulin
svi. 26 cjelodnevni
Gro Alps Bike Marathon
svi. 26 cjelodnevni
XCO LAPOVAC 2019 @ Lapovac
svi. 26 cjelodnevni
svi.
29
Sri
CENER – trening-liga 2019 @ Medvednica
svi. 29 cjelodnevni
lip.
1
Sub
PETRINJSKA BRDSKO BICIKLISTIČKA LIGA XCO 1. KOLO @ Petrinja
lip. 1 cjelodnevni
Tour de Kaj
lip. 1 cjelodnevni
lip.
5
Sri
CENER – trening-liga 2019 @ Medvednica
lip. 5 cjelodnevni
lip.
8
Sub
“Bajina etapa” @ Generalski stol
lip. 8 cjelodnevni
XCM OCCUPY SAMOBOR @ Samobor
lip. 8 cjelodnevni
XCO Režanci 6. kolo Istarskog MTB kupa @ Režanci
lip. 8 cjelodnevni
lip.
9
Ned
Kriterij Križevci @ Križevci
lip. 9 cjelodnevni
MTB UČKA CLIMB 2019. @ Moščenička Draga
lip. 9 cjelodnevni
lip.
12
Sri
CENER – trening-liga 2019 @ Medvednica
lip. 12 cjelodnevni
lip.
15
Sub
PETRINJSKA BRDSKO BICIKLISTIČKA LIGA XCO 2. KOLO @ Petrinja
lip. 15 cjelodnevni
lip.
16
Ned
XCM Terezijaner @ Bjelovar
lip. 16 cjelodnevni
lip.
19
Sri
CENER – trening-liga 2019 @ Medvednica
lip. 19 cjelodnevni
lip.
21
Pet
Srce Velebita – Velebike express @ Velebit
lip. 21 – lip. 23 cjelodnevni
lip.
22
Sub
17. USPON NA ZAVIŽAN 2019. (0d 0 do 1594 m n. v.) @ Senj
lip. 22 cjelodnevni
lip.
26
Sri
CENER – trening-liga 2019 @ Medvednica
lip. 26 cjelodnevni
lip.
29
Sub
13. Memorijalna Barkanova biciklijada @ Otočac
lip. 29 cjelodnevni
PETRINJSKA BRDSKO BICIKLISTIČKA LIGA XCO 3. KOLO @ Petrinja
lip. 29 cjelodnevni
srp.
3
Sri
CENER – trening-liga 2019 @ Medvednica
srp. 3 cjelodnevni
srp.
7
Ned
Brdsko prvenstvo Zagreba @ Medvednica
srp. 7 cjelodnevni
srp.
13
Sub
PETRINJSKA BRDSKO BICIKLISTIČKA LIGA XCO 4. KOLO @ Petrinja
srp. 13 cjelodnevni
srp.
14
Ned
XCM Bale 7. kolo Istarskog MTB kupa @ Bale
srp. 14 cjelodnevni
kol.
5
Pon
24. BICIKLIJADA ZADAR – KNIN @ Zadar
kol. 5 cjelodnevni
ruj.
1
Ned
Biciklistički maraton HRVATSKA – SLOVENIJA @ Zagreb
ruj. 1 cjelodnevni
Biciklom kroz baštinu @ Hvar
ruj. 1 cjelodnevni
ruj.
7
Sub
Trnduro 2019.
ruj. 7 @ 08:00 – ruj. 8 @ 17:30
ruj.
8
Ned
GRANFONDO GLINA @ Glina
ruj. 8 cjelodnevni
ruj.
13
Pet
Srce Velebita-Uspon na Tulove grede_2019. @ Velebit
ruj. 13 – ruj. 15 cjelodnevni
ruj.
15
Ned
GRANFONDO ZAGREB
ruj. 15 cjelodnevni
ruj.
21
Sub
XCO Beretinec
ruj. 21 cjelodnevni
ruj.
28
Sub
2. Cestovna biciklistička utrka KING OF UČKA 2019. @ Ičići
ruj. 28 cjelodnevni
8. XC Put Šarana @ Virovitica
ruj. 28 cjelodnevni
lis.
6
Ned
1. Uspon na Vidovu goru @ Bol
lis. 6 cjelodnevni
lis.
19
Sub
GRAN FONDO FALKENSTEINER BORIK – ZADAR COUNTY 2019 @ Zadar
lis. 19 cjelodnevni
lis.
26
Sub
24.Zatvorenje sezone @ Medvednica
lis. 26 cjelodnevni
lis.
27
Ned
24. Zatvorenje sezone @ Medvednica
lis. 27 cjelodnevni
svi.
24
Pet
Srce Velebita-Sveti Rok MTB Tour @ Velebit
svi. 24 – svi. 26 cjelodnevni
svi.
25
Sub
18. MAKARSKA BICIKLIJADA @ Makarska
svi. 25 cjelodnevni
MTB liga Dugo selo @ Dugo Selo
svi. 25 cjelodnevni
svi.
26
Ned
100 Hupsera
svi. 26 cjelodnevni
GRANFONDO NEVIO VALČIĆ @ Medulin
svi. 26 cjelodnevni
Gro Alps Bike Marathon
svi. 26 cjelodnevni
XCO LAPOVAC 2019 @ Lapovac
svi. 26 cjelodnevni
svi.
29
Sri
CENER – trening-liga 2019 @ Medvednica
svi. 29 cjelodnevni
lip.
1
Sub
PETRINJSKA BRDSKO BICIKLISTIČKA LIGA XCO 1. KOLO @ Petrinja
lip. 1 cjelodnevni
Tour de Kaj
lip. 1 cjelodnevni
XCM BIG four, otok Rab, Rab @ Rab
lip. 1 cjelodnevni

Husqvarna MTB XCM kup Hrvatske 2019.

lip.
5
Sri
CENER – trening-liga 2019 @ Medvednica
lip. 5 cjelodnevni
lip.
8
Sub
“Bajina etapa” @ Generalski stol
lip. 8 cjelodnevni
Pannonian Challenge @ Osijek
lip. 8 – lip. 9 cjelodnevni
TROFEJ UČKA
lip. 8 cjelodnevni

Nacionalno prvenstvo uspon u kategorijama E, Ž, J, K, P, V

Propozicije-Učka-2019

XCM OCCUPY SAMOBOR @ Samobor
lip. 8 cjelodnevni
XCO Režanci 6. kolo Istarskog MTB kupa @ Režanci
lip. 8 cjelodnevni
lip.
9
Ned
EXTRAVERGINE MTB MARATON VODNJAN 2019 @ Vodnjan
lip. 9 cjelodnevni

Nacionalno XCM prvenstvo i Husqvarna MTB XCM kup Hrvatske 2019.

EXV2019regHR

EXV2019regEN

Kriterij Križevci @ Križevci
lip. 9 cjelodnevni
MTB UČKA CLIMB 2019. @ Moščenička Draga
lip. 9 cjelodnevni
lip.
12
Sri
CENER – trening-liga 2019 @ Medvednica
lip. 12 cjelodnevni
lip.
15
Sub
ENDURO TRŠĆE @ Tršće
lip. 15 – lip. 16 cjelodnevni

Nacionalno prvenstvo i kandidira za Enduro Kup Hrvatske 2019.

Enduro Tršće @ Tršće
lip. 15 – lip. 16 cjelodnevni

Nacionalno prvenstvo Enduro

PETRINJSKA BRDSKO BICIKLISTIČKA LIGA XCO 2. KOLO @ Petrinja
lip. 15 cjelodnevni
lip.
16
Ned
26. XCO Samobor 2019 @ Samobor
lip. 16 cjelodnevni

Husqvarna MTB XCO kup Hrvatske 2019.

Nacionalno prvenstvo u kriteriju @ Sisak
lip. 16 cjelodnevni
XCM Terezijaner @ Bjelovar
lip. 16 cjelodnevni
lip.
19
Sri
CENER – trening-liga 2019 @ Medvednica
lip. 19 cjelodnevni
lip.
21
Pet
Srce Velebita – Velebike express @ Velebit
lip. 21 – lip. 23 cjelodnevni
lip.
22
Sub
17. USPON NA ZAVIŽAN 2019. (0d 0 do 1594 m n. v.) @ Senj
lip. 22 cjelodnevni
DH Javor @ Trbovlje
lip. 22 – lip. 23 cjelodnevni

DH Kup Hrvatske 2019.

lip.
23
Ned
Nacionalno prvenstvo na pisti @ Zagreb
lip. 23 cjelodnevni
lip.
26
Sri
CENER – trening-liga 2019 @ Medvednica
lip. 26 cjelodnevni
lip.
29
Sub
13. Memorijalna Barkanova biciklijada @ Otočac
lip. 29 cjelodnevni
DH Trebević @ Trebević
lip. 29 – lip. 30 cjelodnevni

DH Kup Hrvatske 2019.

Nacionalno prvenstvo u pojedinačnom kronometru @ Šibenik
lip. 29 cjelodnevni
PETRINJSKA BRDSKO BICIKLISTIČKA LIGA XCO 3. KOLO @ Petrinja
lip. 29 cjelodnevni
XCE Metković @ Metković
lip. 29 cjelodnevni

Nacionalno MTB prvenstvo Eliminator

lip.
30
Ned
Nacionalno cestovno prvenstvo @ Dubravica - Ićevo
lip. 30 cjelodnevni
XCO Predolac @ Metković
lip. 30 cjelodnevni

Husqvarna MTB XCO kup Hrvatske 2019.

srp.
3
Sri
CENER – trening-liga 2019 @ Medvednica
srp. 3 cjelodnevni
srp.
7
Ned
Brdsko prvenstvo Zagreba @ Medvednica
srp. 7 cjelodnevni
srp.
13
Sub
PETRINJSKA BRDSKO BICIKLISTIČKA LIGA XCO 4. KOLO @ Petrinja
srp. 13 cjelodnevni
srp.
14
Ned
XCM Bale 7. kolo Istarskog MTB kupa @ Bale
srp. 14 cjelodnevni
srp.
21
Ned
XCO Banovo brdo @ Banovo brdo
srp. 21 cjelodnevni

Nacionalno XCO prvenstvo

kol.
5
Pon
24. BICIKLIJADA ZADAR – KNIN @ Zadar
kol. 5 cjelodnevni
kol.
18
Ned
49. Memorijal Stjepan Grgac @ Ivanić grad
kol. 18 cjelodnevni

Kup Hrvatske u kategorijama: P M/Ž, K M/Ž, J M/Ž, E/U23 M/Ž

ruj.
1
Ned
Biciklistički maraton HRVATSKA – SLOVENIJA @ Zagreb
ruj. 1 cjelodnevni