Cestovne natjecateljske utrke 2018.

svi.
1
Sri
60. VN 1. Svibnja – Memorijal Damir Zdrilić @ Zadar
svi. 1 cjelodnevni

Kup Hrvatske u kategorijama: P M/Ž, K Ž, V

Propozicije 60.VN 1.5. Memorijal Damira Zdrilića

svi.
26
Ned
8. Velika nagrada grada Vinkovaca @ Vinkovci
svi. 26 cjelodnevni

Kup Hrvatske u kategorijama:  P M/Ž, K M/Ž, J M/Ž, E/U23 Ž, V

lip.
8
Sub
TROFEJ UČKA
lip. 8 cjelodnevni

Kandidira za NP uspon u kategorijama E, Ž, J, K, P, V

kol.
18
Ned
49. Memorijal Stjepan Grgac @ Ivanić grad
kol. 18 cjelodnevni

Kup Hrvatske u kategorijama: P M/Ž, K M/Ž, J M/Ž, E/U23 M/Ž

ruj.
15
Ned
Biciklistička utrka grada Koprivnice @ Koprivnica
ruj. 15 cjelodnevni

Kup Hrvatske u kategorijama: P M/Ž, K M/Ž, J Ž, E/U23 Ž

lis.
12
Sub
60.Utrka u magli @ Varaždin
lis. 12 cjelodnevni

Kup Hrvatske u kategorijama: P M/Ž, K M/Ž, J Ž, E/U23 Ž

MTB natjecateljske utrke 2018.

tra.
28
Ned
21. MTB CROATIA CUP VODICE 2019. @ Vodice
tra. 28 cjelodnevni
svi.
4
Sub
XCM BLUESUN EPIC, OTOK BRAČ, BOL @ Bol
svi. 4 cjelodnevni
svi.
5
Ned
Orahovica Bike Weekend @ Orahovica
svi. 5 cjelodnevni

Kandidira za Enduro Kup Hrvatske 2019.

svi.
11
Sub
UNIOR DOWNHILL CUP LOŠINJ 2019 @ Veli Lošinj
svi. 11 – svi. 12 cjelodnevni

Nacionalno prvenstvo i DH Kup 2019.

svi.
12
Ned
XCM “Maraton Crikvenica” @ Crikvenica
svi. 12 cjelodnevni

Husqvarna MTB XCM kup Hrvatske 2019.

svi.
18
Sub
DH Maribor @ Maribor
svi. 18 – svi. 19 cjelodnevni

DH Kup Hrvatske 2019.

lip.
1
Sub
XCM BIG four, otok Rab, Rab @ Rab
lip. 1 cjelodnevni

Husqvarna MTB XCM kup Hrvatske 2019.

lip.
8
Sub
Pannonian Challenge @ Osijek
lip. 8 – lip. 9 cjelodnevni

Nacionalno prvenstvo BMX Freestyle

lip.
9
Ned
EXTRAVERGINE MTB MARATON VODNJAN 2019 @ Vodnjan
lip. 9 cjelodnevni

Nacionalno XCM prvenstvo i Husqvarna MTB XCM kup Hrvatske 2019.

lip.
16
Ned
26. XCO Samobor 2019 @ Samobor
lip. 16 cjelodnevni

Husqvarna MTB XCO kup Hrvatske 2019.

lip.
22
Sub
DH Javor @ Trbovlje
lip. 22 – lip. 23 cjelodnevni

DH Kup Hrvatske 2019.

lip.
29
Sub
DH Trebević @ Trebević
lip. 29 – lip. 30 cjelodnevni

DH Kup Hrvatske 2019.

lip.
30
Ned
XCO Predolac @ Metković
lip. 30 cjelodnevni

Husqvarna MTB XCO kup Hrvatske 2019.

srp.
21
Ned
XCO Banovo brdo @ Banovo brdo
srp. 21 cjelodnevni

Nacionalno XCO prvenstvo

ruj.
8
Ned
XCO Vučja staza @ Otok
ruj. 8 cjelodnevni

Husqvarna MTB XCO kup Hrvatske 2019.

ruj.
14
Sub
DH Cerkno
ruj. 14 – ruj. 15 cjelodnevni

DH Kup Hrvatske 2019.

ruj.
15
Ned
VALMAR TERRA MAGICA 2019. @ Rabac
ruj. 15 cjelodnevni

Husqvarna MTB XCM kup Hrvatske 2019.

ruj.
21
Sub
Samobor Uphill – Mesićev uspon 2019. @ Samobor
ruj. 21 cjelodnevni

Nacionalno prvenstvo uspon

XCO Beretinec
ruj. 21 cjelodnevni
ruj.
27
Pet
DH TRŠĆE @ Tršće
ruj. 27 – ruj. 29 cjelodnevni

DH Kup Hrvatske 2019.

tra.
28
Ned
21. MTB CROATIA CUP VODICE 2019. @ Vodice
tra. 28 cjelodnevni
svi.
1
Sri
60. VN 1. Svibnja – Memorijal Damir Zdrilić @ Zadar
svi. 1 cjelodnevni

Kup Hrvatske u kategorijama: P M/Ž, K Ž, V

Propozicije 60.VN 1.5. Memorijal Damira Zdrilića

svi.
4
Sub
XCM BLUESUN EPIC, OTOK BRAČ, BOL @ Bol
svi. 4 cjelodnevni
svi.
5
Ned
Orahovica Bike Weekend @ Orahovica
svi. 5 cjelodnevni

Kandidira za Enduro Kup Hrvatske 2019.

svi.
11
Sub
UNIOR DOWNHILL CUP LOŠINJ 2019 @ Veli Lošinj
svi. 11 – svi. 12 cjelodnevni

Nacionalno prvenstvo i DH Kup 2019.

svi.
12
Ned
XCM “Maraton Crikvenica” @ Crikvenica
svi. 12 cjelodnevni

Husqvarna MTB XCM kup Hrvatske 2019.

svi.
18
Sub
DH Maribor @ Maribor
svi. 18 – svi. 19 cjelodnevni

DH Kup Hrvatske 2019.

svi.
26
Ned
8. Velika nagrada grada Vinkovaca @ Vinkovci
svi. 26 cjelodnevni

Kup Hrvatske u kategorijama:  P M/Ž, K M/Ž, J M/Ž, E/U23 Ž, V

lip.
1
Sub
XCM BIG four, otok Rab, Rab @ Rab
lip. 1 cjelodnevni

Husqvarna MTB XCM kup Hrvatske 2019.

lip.
8
Sub
Pannonian Challenge @ Osijek
lip. 8 – lip. 9 cjelodnevni

Nacionalno prvenstvo BMX Freestyle

TROFEJ UČKA
lip. 8 cjelodnevni

Kandidira za NP uspon u kategorijama E, Ž, J, K, P, V

lip.
9
Ned
EXTRAVERGINE MTB MARATON VODNJAN 2019 @ Vodnjan
lip. 9 cjelodnevni

Nacionalno XCM prvenstvo i Husqvarna MTB XCM kup Hrvatske 2019.

lip.
16
Ned
26. XCO Samobor 2019 @ Samobor
lip. 16 cjelodnevni

Husqvarna MTB XCO kup Hrvatske 2019.

lip.
22
Sub
DH Javor @ Trbovlje
lip. 22 – lip. 23 cjelodnevni

DH Kup Hrvatske 2019.

lip.
29
Sub
DH Trebević @ Trebević
lip. 29 – lip. 30 cjelodnevni

DH Kup Hrvatske 2019.

lip.
30
Ned
XCO Predolac @ Metković
lip. 30 cjelodnevni

Husqvarna MTB XCO kup Hrvatske 2019.

srp.
21
Ned
XCO Banovo brdo @ Banovo brdo
srp. 21 cjelodnevni

Nacionalno XCO prvenstvo

kol.
18
Ned
49. Memorijal Stjepan Grgac @ Ivanić grad
kol. 18 cjelodnevni

Kup Hrvatske u kategorijama: P M/Ž, K M/Ž, J M/Ž, E/U23 M/Ž

ruj.
8
Ned
XCO Vučja staza @ Otok
ruj. 8 cjelodnevni

Husqvarna MTB XCO kup Hrvatske 2019.

ruj.
14
Sub
DH Cerkno
ruj. 14 – ruj. 15 cjelodnevni

DH Kup Hrvatske 2019.

ruj.
15
Ned
Biciklistička utrka grada Koprivnice @ Koprivnica
ruj. 15 cjelodnevni

Kup Hrvatske u kategorijama: P M/Ž, K M/Ž, J Ž, E/U23 Ž

VALMAR TERRA MAGICA 2019. @ Rabac
ruj. 15 cjelodnevni

Husqvarna MTB XCM kup Hrvatske 2019.

ruj.
21
Sub
Samobor Uphill – Mesićev uspon 2019. @ Samobor
ruj. 21 cjelodnevni

Nacionalno prvenstvo uspon

XCO Beretinec
ruj. 21 cjelodnevni
ruj.
27
Pet
DH TRŠĆE @ Tršće
ruj. 27 – ruj. 29 cjelodnevni

DH Kup Hrvatske 2019.

lis.
12
Sub
60.Utrka u magli @ Varaždin
lis. 12 cjelodnevni

Kup Hrvatske u kategorijama: P M/Ž, K M/Ž, J Ž, E/U23 Ž

tra.
28
Ned
21. MTB CROATIA CUP VODICE 2019. @ Vodice
tra. 28 cjelodnevni
svi.
1
Sri
60. VN 1. Svibnja – Memorijal Damir Zdrilić @ Zadar
svi. 1 cjelodnevni

Kup Hrvatske u kategorijama: P M/Ž, K Ž, V

Propozicije 60.VN 1.5. Memorijal Damira Zdrilića

svi.
4
Sub
XCM BLUESUN EPIC, OTOK BRAČ, BOL @ Bol
svi. 4 cjelodnevni
svi.
5
Ned
Orahovica Bike Weekend @ Orahovica
svi. 5 cjelodnevni

Kandidira za Enduro Kup Hrvatske 2019.

svi.
11
Sub
UNIOR DOWNHILL CUP LOŠINJ 2019 @ Veli Lošinj
svi. 11 – svi. 12 cjelodnevni

Nacionalno prvenstvo i DH Kup 2019.

svi.
12
Ned
XCM “Maraton Crikvenica” @ Crikvenica
svi. 12 cjelodnevni

Husqvarna MTB XCM kup Hrvatske 2019.

svi.
18
Sub
DH Maribor @ Maribor
svi. 18 – svi. 19 cjelodnevni

DH Kup Hrvatske 2019.

svi.
26
Ned
8. Velika nagrada grada Vinkovaca @ Vinkovci
svi. 26 cjelodnevni

Kup Hrvatske u kategorijama:  P M/Ž, K M/Ž, J M/Ž, E/U23 Ž, V

lip.
1
Sub
XCM BIG four, otok Rab, Rab @ Rab
lip. 1 cjelodnevni

Husqvarna MTB XCM kup Hrvatske 2019.

lip.
8
Sub
Pannonian Challenge @ Osijek
lip. 8 – lip. 9 cjelodnevni

Nacionalno prvenstvo BMX Freestyle

TROFEJ UČKA
lip. 8 cjelodnevni

Kandidira za NP uspon u kategorijama E, Ž, J, K, P, V

lip.
9
Ned
EXTRAVERGINE MTB MARATON VODNJAN 2019 @ Vodnjan
lip. 9 cjelodnevni

Nacionalno XCM prvenstvo i Husqvarna MTB XCM kup Hrvatske 2019.

lip.
16
Ned
26. XCO Samobor 2019 @ Samobor
lip. 16 cjelodnevni

Husqvarna MTB XCO kup Hrvatske 2019.

lip.
22
Sub
DH Javor @ Trbovlje
lip. 22 – lip. 23 cjelodnevni

DH Kup Hrvatske 2019.

lip.
29
Sub
DH Trebević @ Trebević
lip. 29 – lip. 30 cjelodnevni

DH Kup Hrvatske 2019.

lip.
30
Ned
XCO Predolac @ Metković
lip. 30 cjelodnevni

Husqvarna MTB XCO kup Hrvatske 2019.

srp.
21
Ned
XCO Banovo brdo @ Banovo brdo
srp. 21 cjelodnevni

Nacionalno XCO prvenstvo

kol.
18
Ned
49. Memorijal Stjepan Grgac @ Ivanić grad
kol. 18 cjelodnevni

Kup Hrvatske u kategorijama: P M/Ž, K M/Ž, J M/Ž, E/U23 M/Ž

ruj.
8
Ned
XCO Vučja staza @ Otok
ruj. 8 cjelodnevni

Husqvarna MTB XCO kup Hrvatske 2019.

ruj.
14
Sub
DH Cerkno
ruj. 14 – ruj. 15 cjelodnevni

DH Kup Hrvatske 2019.

ruj.
15
Ned
Biciklistička utrka grada Koprivnice @ Koprivnica
ruj. 15 cjelodnevni

Kup Hrvatske u kategorijama: P M/Ž, K M/Ž, J Ž, E/U23 Ž

VALMAR TERRA MAGICA 2019. @ Rabac
ruj. 15 cjelodnevni

Husqvarna MTB XCM kup Hrvatske 2019.

ruj.
21
Sub
Samobor Uphill – Mesićev uspon 2019. @ Samobor
ruj. 21 cjelodnevni

Nacionalno prvenstvo uspon

XCO Beretinec
ruj. 21 cjelodnevni
ruj.
27
Pet
DH TRŠĆE @ Tršće
ruj. 27 – ruj. 29 cjelodnevni

DH Kup Hrvatske 2019.

lis.
12
Sub
60.Utrka u magli @ Varaždin
lis. 12 cjelodnevni

Kup Hrvatske u kategorijama: P M/Ž, K M/Ž, J Ž, E/U23 Ž