Cestovne natjecateljske utrke 2018.

ožu.
6
Sri
TROFEJ UMAG – UMAG TROPHY @ Umag
ožu. 6 cjelodnevni
ožu.
9
Sub
TROFEJ POREČ – POREČ TROPHY @ Poreč
ožu. 9 cjelodnevni
ožu.
14
Čet
ISTARSKO PROLJEĆE – ISTRIAN SPRING TROPHY
ožu. 14 – ožu. 17 cjelodnevni
tra.
23
Uto
Tour of Croatia
tra. 23 – tra. 28 cjelodnevni
svi.
1
Sri
60. VN 1. Svibnja – Memorijal Damir Zdrilić @ Zadar
svi. 1 cjelodnevni

Kandidira za Kup Hrvatske u kategorijama: P i V

lip.
8
Sub
TROFEJ UČKA
lip. 8 cjelodnevni

Kandidira za NP uspon u kategorijama E, Ž, J, K, P, V

kol.
18
Ned
49. Memorijal Stjepan Grgac @ Ivanić grad
kol. 18 cjelodnevni

Kandidira za Kup Hrvatske u kategorijama: E, J, K i P

ruj.
1
Ned
Međunarodna biciklistička utrka HRVATSKA – SLOVENIJA @ Zagreb
ruj. 1 cjelodnevni
lis.
1
Uto
CRO RACE
lis. 1 – lis. 6 cjelodnevni

MTB natjecateljske utrke 2018.

ožu.
6
Sri
TROFEJ UMAG – UMAG TROPHY @ Umag
ožu. 6 cjelodnevni
ožu.
9
Sub
TROFEJ POREČ – POREČ TROPHY @ Poreč
ožu. 9 cjelodnevni
ožu.
14
Čet
ISTARSKO PROLJEĆE – ISTRIAN SPRING TROPHY
ožu. 14 – ožu. 17 cjelodnevni
tra.
23
Uto
Tour of Croatia
tra. 23 – tra. 28 cjelodnevni
svi.
1
Sri
60. VN 1. Svibnja – Memorijal Damir Zdrilić @ Zadar
svi. 1 cjelodnevni

Kandidira za Kup Hrvatske u kategorijama: P i V

lip.
8
Sub
TROFEJ UČKA
lip. 8 cjelodnevni

Kandidira za NP uspon u kategorijama E, Ž, J, K, P, V

kol.
18
Ned
49. Memorijal Stjepan Grgac @ Ivanić grad
kol. 18 cjelodnevni

Kandidira za Kup Hrvatske u kategorijama: E, J, K i P

ruj.
1
Ned
Međunarodna biciklistička utrka HRVATSKA – SLOVENIJA @ Zagreb
ruj. 1 cjelodnevni
lis.
1
Uto
CRO RACE
lis. 1 – lis. 6 cjelodnevni

Rekreativna biciklistička događanja  2018. (cesta i MTB – rekreativne utrke, biciklijade…)

ožu.
6
Sri
TROFEJ UMAG – UMAG TROPHY @ Umag
ožu. 6 cjelodnevni
ožu.
9
Sub
TROFEJ POREČ – POREČ TROPHY @ Poreč
ožu. 9 cjelodnevni
ožu.
14
Čet
ISTARSKO PROLJEĆE – ISTRIAN SPRING TROPHY
ožu. 14 – ožu. 17 cjelodnevni
tra.
6
Sub
Memorijal poginulim bojovnicima domovinskog rata iz grada Zagreba 1991-1995 @ Zagreb
tra. 6 cjelodnevni
tra.
7
Ned
DALMATIA OPEN – NIN 2019 @ Nin
tra. 7 cjelodnevni
tra.
22
Pon
2.USKRSNA NAGRADA OPĆINE GORNJI KNEGINEC @ Gornji Kneginec
tra. 22 cjelodnevni

Kandidira za Kup Hrvatske u kategorijama: J i P

tra.
23
Uto
Tour of Croatia
tra. 23 – tra. 28 cjelodnevni
svi.
1
Sri
60. VN 1. Svibnja – Memorijal Damir Zdrilić @ Zadar
svi. 1 cjelodnevni

Kandidira za Kup Hrvatske u kategorijama: P i V

svi.
5
Ned
Orahovica Bike Weekend @ Orahovica
svi. 5 cjelodnevni
svi.
19
Ned
GRANFONDO ORBEA SISAK @ Sisak
svi. 19 cjelodnevni
svi.
26
Ned
8. Velika nagrada grada Vinkovaca @ Vinkovci
svi. 26 cjelodnevni

Kandidira za Kup Hrvatske u kategorijama: J, K, P i V

lip.
1
Sub
Tour de Kaj
lip. 1 cjelodnevni
lip.
8
Sub
TROFEJ UČKA
lip. 8 cjelodnevni

Kandidira za NP uspon u kategorijama E, Ž, J, K, P, V

kol.
5
Pon
24. BICIKLIJADA ZADAR – KNIN @ Zadar
kol. 5 cjelodnevni
kol.
18
Ned
49. Memorijal Stjepan Grgac @ Ivanić grad
kol. 18 cjelodnevni

Kandidira za Kup Hrvatske u kategorijama: E, J, K i P

ruj.
1
Ned
Biciklistički maraton HRVATSKA – SLOVENIJA @ Zagreb
ruj. 1 cjelodnevni
Međunarodna biciklistička utrka HRVATSKA – SLOVENIJA @ Zagreb
ruj. 1 cjelodnevni
ruj.
8
Ned
GRANFONDO GLINA @ Glina
ruj. 8 cjelodnevni
ruj.
15
Ned
GRANFONDO ZAGREB
ruj. 15 cjelodnevni
ruj.
28
Sub
2. Cestovna biciklistička utrka KING OF UČKA 2019. @ Ičići
ruj. 28 cjelodnevni
lis.
1
Uto
CRO RACE
lis. 1 – lis. 6 cjelodnevni
lis.
6
Ned
1. Uspon na Vidovu goru @ Bol
lis. 6 cjelodnevni
lis.
12
Sub
60.Utrka u magli @ Varaždin
lis. 12 cjelodnevni

Kandidira za Kup Hrvatske u kategorijama: K i P

lis.
19
Sub
GRAN FONDO FALKENSTEINER BORIK – ZADAR COUNTY 2019 @ Zadar
lis. 19 cjelodnevni
lis.
26
Sub
24.Zatvorenje sezone @ Medvednica
lis. 26 cjelodnevni
ožu.
6
Sri
TROFEJ UMAG – UMAG TROPHY @ Umag
ožu. 6 cjelodnevni
ožu.
9
Sub
TROFEJ POREČ – POREČ TROPHY @ Poreč
ožu. 9 cjelodnevni
ožu.
14
Čet
ISTARSKO PROLJEĆE – ISTRIAN SPRING TROPHY
ožu. 14 – ožu. 17 cjelodnevni
tra.
6
Sub
Memorijal poginulim bojovnicima domovinskog rata iz grada Zagreba 1991-1995 @ Zagreb
tra. 6 cjelodnevni
tra.
7
Ned
DALMATIA OPEN – NIN 2019 @ Nin
tra. 7 cjelodnevni
tra.
22
Pon
2.USKRSNA NAGRADA OPĆINE GORNJI KNEGINEC @ Gornji Kneginec
tra. 22 cjelodnevni

Kandidira za Kup Hrvatske u kategorijama: J i P

tra.
23
Uto
Tour of Croatia
tra. 23 – tra. 28 cjelodnevni
svi.
1
Sri
60. VN 1. Svibnja – Memorijal Damir Zdrilić @ Zadar
svi. 1 cjelodnevni

Kandidira za Kup Hrvatske u kategorijama: P i V

svi.
5
Ned
Orahovica Bike Weekend @ Orahovica
svi. 5 cjelodnevni
svi.
19
Ned
GRANFONDO ORBEA SISAK @ Sisak
svi. 19 cjelodnevni
svi.
26
Ned
8. Velika nagrada grada Vinkovaca @ Vinkovci
svi. 26 cjelodnevni

Kandidira za Kup Hrvatske u kategorijama: J, K, P i V

lip.
1
Sub
Tour de Kaj
lip. 1 cjelodnevni
lip.
8
Sub
TROFEJ UČKA
lip. 8 cjelodnevni

Kandidira za NP uspon u kategorijama E, Ž, J, K, P, V

kol.
5
Pon
24. BICIKLIJADA ZADAR – KNIN @ Zadar
kol. 5 cjelodnevni
kol.
18
Ned
49. Memorijal Stjepan Grgac @ Ivanić grad
kol. 18 cjelodnevni

Kandidira za Kup Hrvatske u kategorijama: E, J, K i P

ruj.
1
Ned
Biciklistički maraton HRVATSKA – SLOVENIJA @ Zagreb
ruj. 1 cjelodnevni
Međunarodna biciklistička utrka HRVATSKA – SLOVENIJA @ Zagreb
ruj. 1 cjelodnevni
ruj.
8
Ned
GRANFONDO GLINA @ Glina
ruj. 8 cjelodnevni
ruj.
15
Ned
GRANFONDO ZAGREB
ruj. 15 cjelodnevni
ruj.
28
Sub
2. Cestovna biciklistička utrka KING OF UČKA 2019. @ Ičići
ruj. 28 cjelodnevni
lis.
1
Uto
CRO RACE
lis. 1 – lis. 6 cjelodnevni
lis.
6
Ned
1. Uspon na Vidovu goru @ Bol
lis. 6 cjelodnevni
lis.
12
Sub
60.Utrka u magli @ Varaždin
lis. 12 cjelodnevni

Kandidira za Kup Hrvatske u kategorijama: K i P

lis.
19
Sub
GRAN FONDO FALKENSTEINER BORIK – ZADAR COUNTY 2019 @ Zadar
lis. 19 cjelodnevni
lis.
26
Sub
24.Zatvorenje sezone @ Medvednica
lis. 26 cjelodnevni
ožu.
6
Sri
TROFEJ UMAG – UMAG TROPHY @ Umag
ožu. 6 cjelodnevni
ožu.
9
Sub
TROFEJ POREČ – POREČ TROPHY @ Poreč
ožu. 9 cjelodnevni
ožu.
14
Čet
ISTARSKO PROLJEĆE – ISTRIAN SPRING TROPHY
ožu. 14 – ožu. 17 cjelodnevni
tra.
6
Sub
Memorijal poginulim bojovnicima domovinskog rata iz grada Zagreba 1991-1995 @ Zagreb
tra. 6 cjelodnevni
tra.
7
Ned
DALMATIA OPEN – NIN 2019 @ Nin
tra. 7 cjelodnevni
tra.
22
Pon
2.USKRSNA NAGRADA OPĆINE GORNJI KNEGINEC @ Gornji Kneginec
tra. 22 cjelodnevni

Kandidira za Kup Hrvatske u kategorijama: J i P

tra.
23
Uto
Tour of Croatia
tra. 23 – tra. 28 cjelodnevni
svi.
1
Sri
60. VN 1. Svibnja – Memorijal Damir Zdrilić @ Zadar
svi. 1 cjelodnevni

Kandidira za Kup Hrvatske u kategorijama: P i V

svi.
5
Ned
Orahovica Bike Weekend @ Orahovica
svi. 5 cjelodnevni
svi.
19
Ned
GRANFONDO ORBEA SISAK @ Sisak
svi. 19 cjelodnevni
svi.
26
Ned
8. Velika nagrada grada Vinkovaca @ Vinkovci
svi. 26 cjelodnevni

Kandidira za Kup Hrvatske u kategorijama: J, K, P i V

lip.
1
Sub
Tour de Kaj
lip. 1 cjelodnevni
lip.
8
Sub
TROFEJ UČKA
lip. 8 cjelodnevni

Kandidira za NP uspon u kategorijama E, Ž, J, K, P, V

kol.
5
Pon
24. BICIKLIJADA ZADAR – KNIN @ Zadar
kol. 5 cjelodnevni
kol.
18
Ned
49. Memorijal Stjepan Grgac @ Ivanić grad
kol. 18 cjelodnevni

Kandidira za Kup Hrvatske u kategorijama: E, J, K i P

ruj.
1
Ned
Biciklistički maraton HRVATSKA – SLOVENIJA @ Zagreb
ruj. 1 cjelodnevni
Međunarodna biciklistička utrka HRVATSKA – SLOVENIJA @ Zagreb
ruj. 1 cjelodnevni
ruj.
8
Ned
GRANFONDO GLINA @ Glina
ruj. 8 cjelodnevni
ruj.
15
Ned
GRANFONDO ZAGREB
ruj. 15 cjelodnevni
ruj.
28
Sub
2. Cestovna biciklistička utrka KING OF UČKA 2019. @ Ičići
ruj. 28 cjelodnevni
lis.
1
Uto
CRO RACE
lis. 1 – lis. 6 cjelodnevni
lis.
6
Ned
1. Uspon na Vidovu goru @ Bol
lis. 6 cjelodnevni
lis.
12
Sub
60.Utrka u magli @ Varaždin
lis. 12 cjelodnevni

Kandidira za Kup Hrvatske u kategorijama: K i P

lis.
19
Sub
GRAN FONDO FALKENSTEINER BORIK – ZADAR COUNTY 2019 @ Zadar
lis. 19 cjelodnevni
lis.
26
Sub
24.Zatvorenje sezone @ Medvednica
lis. 26 cjelodnevni