Rekreativna biciklistička događanja  2018. (cesta i MTB – rekreativne utrke, biciklijade…)

sij.
25
Sub
Generator snow MTB @ Delnice
sij. 25 cjelodnevni
sij.
26
Ned
“Ciklokros liga powered by TRAIL – ZG/Gr.M. 10.kolo” @ Zagreb
sij. 26 cjelodnevni
velj.
9
Ned
8. kolo XCZLD 2019/2020 – XCP Stipe Čamber @ Metković
velj. 9 cjelodnevni
velj.
16
Ned
XC Roč – GIANT Zimska liga Istre i Kvarnera 7. kolo @ Roč
velj. 16 cjelodnevni
velj.
23
Ned
XCP “KAD FAZANI LETE 2020.” – XCZLD 9. kolo @ Pakoštane
velj. 23 cjelodnevni
ožu.
8
Ned
XC RONJGI – GIANT Zimska Liga Istre i Kvarnera 8. kolo @ Ronjgi
ožu. 8 cjelodnevni
ožu.
29
Ned
6. Velika Nagrada Knina @ Knin
ožu. 29 cjelodnevni
tra.
19
Ned
XTERRA Croatia Off-Road Mountain Bike Race @ Mali Lošinj
tra. 19 cjelodnevni
tra.
26
Ned
Pannonian Bike Weekend – Orahovica @ Orahovica
tra. 26 cjelodnevni
svi.
24
Ned
100 HUPSERA – Granfondo 2020.
svi. 24 cjelodnevni
svi.
29
Pet
Srce Velebita – Sveti Rok MTB Tour @ Velebit
svi. 29 @ 00:00 – svi. 31 @ 00:00
svi.
30
Sub
Tour de Kaj
svi. 30 cjelodnevni
lip.
6
Sub
HPB XCM Occupy Samobor @ Samobor
lip. 6 cjelodnevni
lip.
7
Ned
XCO LAPOVAC 2020 @ Lapovac
lip. 7 cjelodnevni
lip.
19
Pet
Srce Velebita – Velebike Express @ Velebit
lip. 19 @ 00:00 – lip. 21 @ 00:00
srp.
4
Sub
Kajkavijana
srp. 4 cjelodnevni
kol.
26
Sri
Srce Velebita – Velebike Marathon @ Velebit
kol. 26 @ 00:00 – kol. 30 @ 00:00
ruj.
5
Sub
5. Panonsko – Bilogorski MTB maraton @ Virovitica
ruj. 5 cjelodnevni
Papuk Extreme Challenge XCO Race @ Papuk
ruj. 5 cjelodnevni
ruj.
11
Pet
Srce Velebita – Uspon na Tulove grede @ Velebit
ruj. 11 @ 00:00 – ruj. 13 @ 00:00
lis.
3
Sub
XC Beretinec @ Beretinec
lis. 3 cjelodnevni
lis.
10
Sub
Istria300 @ Poreč
lis. 10 cjelodnevni
lis.
17
Sub
9. Istria Granfondo @ Umag
lis. 17 cjelodnevni
lis.
24
Sub
2. GRANFONDO FALKENSTEINER BORIK- ZADAR REGION 2020. @ Zadar
lis. 24 cjelodnevni
sij.
25
Sub
Generator snow MTB @ Delnice
sij. 25 cjelodnevni
sij.
26
Ned
“Ciklokros liga powered by TRAIL – ZG/Gr.M. 10.kolo” @ Zagreb
sij. 26 cjelodnevni
velj.
9
Ned
8. kolo XCZLD 2019/2020 – XCP Stipe Čamber @ Metković
velj. 9 cjelodnevni
velj.
16
Ned
XC Roč – GIANT Zimska liga Istre i Kvarnera 7. kolo @ Roč
velj. 16 cjelodnevni
velj.
23
Ned
XCP “KAD FAZANI LETE 2020.” – XCZLD 9. kolo @ Pakoštane
velj. 23 cjelodnevni
ožu.
8
Ned
XC RONJGI – GIANT Zimska Liga Istre i Kvarnera 8. kolo @ Ronjgi
ožu. 8 cjelodnevni
ožu.
29
Ned
6. Velika Nagrada Knina @ Knin
ožu. 29 cjelodnevni
tra.
19
Ned
XTERRA Croatia Off-Road Mountain Bike Race @ Mali Lošinj
tra. 19 cjelodnevni
tra.
26
Ned
Pannonian Bike Weekend – Orahovica @ Orahovica
tra. 26 cjelodnevni
svi.
24
Ned
100 HUPSERA – Granfondo 2020.
svi. 24 cjelodnevni
svi.
29
Pet
Srce Velebita – Sveti Rok MTB Tour @ Velebit
svi. 29 @ 00:00 – svi. 31 @ 00:00
svi.
30
Sub
Tour de Kaj
svi. 30 cjelodnevni
lip.
6
Sub
HPB XCM Occupy Samobor @ Samobor
lip. 6 cjelodnevni
lip.
7
Ned
XCO LAPOVAC 2020 @ Lapovac
lip. 7 cjelodnevni
lip.
19
Pet
Srce Velebita – Velebike Express @ Velebit
lip. 19 @ 00:00 – lip. 21 @ 00:00
srp.
4
Sub
Kajkavijana
srp. 4 cjelodnevni
kol.
26
Sri
Srce Velebita – Velebike Marathon @ Velebit
kol. 26 @ 00:00 – kol. 30 @ 00:00
ruj.
5
Sub
5. Panonsko – Bilogorski MTB maraton @ Virovitica
ruj. 5 cjelodnevni
Papuk Extreme Challenge XCO Race @ Papuk
ruj. 5 cjelodnevni
ruj.
11
Pet
Srce Velebita – Uspon na Tulove grede @ Velebit
ruj. 11 @ 00:00 – ruj. 13 @ 00:00
lis.
3
Sub
XC Beretinec @ Beretinec
lis. 3 cjelodnevni
lis.
10
Sub
Istria300 @ Poreč
lis. 10 cjelodnevni
lis.
17
Sub
9. Istria Granfondo @ Umag
lis. 17 cjelodnevni
lis.
24
Sub
2. GRANFONDO FALKENSTEINER BORIK- ZADAR REGION 2020. @ Zadar
lis. 24 cjelodnevni
sij.
25
Sub
Generator snow MTB @ Delnice
sij. 25 cjelodnevni
sij.
26
Ned
“Ciklokros liga powered by TRAIL – ZG/Gr.M. 10.kolo” @ Zagreb
sij. 26 cjelodnevni
velj.
9
Ned
8. kolo XCZLD 2019/2020 – XCP Stipe Čamber @ Metković
velj. 9 cjelodnevni
velj.
16
Ned
XC Roč – GIANT Zimska liga Istre i Kvarnera 7. kolo @ Roč
velj. 16 cjelodnevni
velj.
23
Ned
XCP “KAD FAZANI LETE 2020.” – XCZLD 9. kolo @ Pakoštane
velj. 23 cjelodnevni
ožu.
8
Ned
XC RONJGI – GIANT Zimska Liga Istre i Kvarnera 8. kolo @ Ronjgi
ožu. 8 cjelodnevni
ožu.
29
Ned
6. Velika Nagrada Knina @ Knin
ožu. 29 cjelodnevni
tra.
19
Ned
XTERRA Croatia Off-Road Mountain Bike Race @ Mali Lošinj
tra. 19 cjelodnevni
tra.
26
Ned
Pannonian Bike Weekend – Orahovica @ Orahovica
tra. 26 cjelodnevni
svi.
24
Ned
100 HUPSERA – Granfondo 2020.
svi. 24 cjelodnevni
svi.
29
Pet
Srce Velebita – Sveti Rok MTB Tour @ Velebit
svi. 29 @ 00:00 – svi. 31 @ 00:00
svi.
30
Sub
Tour de Kaj
svi. 30 cjelodnevni
lip.
6
Sub
HPB XCM Occupy Samobor @ Samobor
lip. 6 cjelodnevni
lip.
7
Ned
XCO LAPOVAC 2020 @ Lapovac
lip. 7 cjelodnevni
lip.
19
Pet
Srce Velebita – Velebike Express @ Velebit
lip. 19 @ 00:00 – lip. 21 @ 00:00
srp.
4
Sub
Kajkavijana
srp. 4 cjelodnevni
kol.
26
Sri
Srce Velebita – Velebike Marathon @ Velebit
kol. 26 @ 00:00 – kol. 30 @ 00:00
ruj.
5
Sub
5. Panonsko – Bilogorski MTB maraton @ Virovitica
ruj. 5 cjelodnevni
Papuk Extreme Challenge XCO Race @ Papuk
ruj. 5 cjelodnevni
ruj.
11
Pet
Srce Velebita – Uspon na Tulove grede @ Velebit
ruj. 11 @ 00:00 – ruj. 13 @ 00:00
lis.
3
Sub
XC Beretinec @ Beretinec
lis. 3 cjelodnevni
lis.
10
Sub
Istria300 @ Poreč
lis. 10 cjelodnevni
lis.
17
Sub
9. Istria Granfondo @ Umag
lis. 17 cjelodnevni
lis.
24
Sub
2. GRANFONDO FALKENSTEINER BORIK- ZADAR REGION 2020. @ Zadar
lis. 24 cjelodnevni