Cestovne natjecateljske utrke 2018.

ožu.
4
Sri
Trofej Umag @ Umag
ožu. 4 cjelodnevni
ožu.
8
Ned
Trofej Poreč @ Poreč
ožu. 8 cjelodnevni
ožu.
12
Čet
Istarsko proljeće
ožu. 12 – ožu. 15 cjelodnevni
svi.
1
Pet
61. VN 1. svibnja – Memorijal Damir Zdrilić @ Zadar
svi. 1 cjelodnevni

Kup u kategorijama P M/Ž i V

lip.
14
Ned
NP kriterij Sisak 2020 @ Sisak
lip. 14 cjelodnevni

NP u kriteriju

srp.
11
Sub
Nacionalno prvenstvo na velodromu @ Zagreb
srp. 11 cjelodnevni

NP na velodromu

kol.
23
Ned
50. Memorijal Stjepan Grgac @ Ivanić Grad
kol. 23 cjelodnevni

Kup u kategorijama P M/Ž, K M/Ž, J M/Ž, E M/Ž

kol.
30
Ned
Hrvatska – Slovenija – međunarodna biciklistička utrka @ Zagreb
kol. 30 cjelodnevni
ruj.
13
Ned
Velika nagrada Pisarovine @ Pisarovina
ruj. 13 cjelodnevni

Kup u kategorijama K M/Ž i P M/Ž

ruj.
29
Uto
CRO Race
ruj. 29 – lis. 4 cjelodnevni

MTB natjecateljske utrke 2018.

ožu.
28
Sub
XCO Sv. Mavar – Trogir @ Trogir
ožu. 28 cjelodnevni

Husqvarna XCO kup Hrvatske 2020.

ožu.
29
Ned
2 Islands on 2 Wheels XCM @ Trogir
ožu. 29 cjelodnevni

Husqvarna XCM kup Hrvatske 2020.

tra.
4
Sub
24. XCO Premantura Rocky Trails UCI C1 @ Premantura
tra. 4 cjelodnevni

Husqvarna XCO kup Hrvatske 2020.

tra.
5
Ned
8. XCM Kamenjak Rocky Trails UCI C3 @ Premantura
tra. 5 cjelodnevni

Husqvarna XCM kup Hrvatske 2020.

tra.
19
Ned
22. MTB CROATIA CUP VODICE @ Vodice
tra. 19 cjelodnevni

Husqvarna XCO kup Hrvatske 2020.

 

tra.
26
Ned
Pannonian Bike Weekend – Orahovica @ Orahovica
tra. 26 cjelodnevni

Kandidira za Enduro kup Hrvatske

svi.
1
Pet
ENDURO RAB 2020. @ Rab
svi. 1 @ 00:00 – svi. 3 @ 00:00

Kandidira za ENDURO kup Hrvatske 2020.

svi.
9
Sub
4JELSA RACE @ Jelsa
svi. 9 cjelodnevni
XCE Metković @ Metković
svi. 9 cjelodnevni

Nacionalno prvenstvo Eliminator

svi.
10
Ned
XCO Predolac @ Metković
svi. 10 cjelodnevni

Husqvarna XCO kup Hrvatske 2020.

svi.
17
Ned
XCO “Vučja staza” 2020 @ Kamešnica
svi. 17 cjelodnevni

Husqvarna XCO kup Hrvatske 2020.

svi.
24
Ned
8. XC MARATON CRIKVENICA @ Crikvenica
svi. 24 cjelodnevni

Husqvarna XCM kup Hrvatske 2020.

svi.
30
Sub
ENDURO TRŠĆE 2020. @ Tršće
svi. 30 cjelodnevni

Kandidira za ENDURO kup Hrvatske 2020.

lip.
14
Ned
27. XCO Samobor @ Samobor
lip. 14 cjelodnevni

Husqvarna XCO kup Hrvatske 2020.

srp.
4
Sub
DH Maribor @ Maribor
srp. 4 – srp. 5 cjelodnevni

DH Kup Hrvatske 2020.

kol.
8
Sub
DH Cerkno @ Cerkno
kol. 8 – kol. 9 cjelodnevni

DH Kup Hrvatske 2020.

kol.
29
Sub
DH Idrija @ Idrija
kol. 29 – kol. 30 cjelodnevni

DH Kup Hrvatske 2020.

ruj.
12
Sub
DH Sarajevo @ Sarajevo
ruj. 12 – ruj. 13 cjelodnevni

DH Kup Hrvatske 2020.

ruj.
19
Sub
ENDURO PUNAT, OTOK KRK @ Punat
ruj. 19 – ruj. 20 cjelodnevni

Kandidira za ENDURO kup Hrvatske 2020.

ruj.
26
Sub
DOWNHILL TRŠĆE 2020. @ Tršće
ruj. 26 cjelodnevni

Nacionalno prvenstvo i DH kup Hrvatske 2020.

lis.
4
Ned
XCO VALMAR TERRA MAGICA @ Rabac
lis. 4 cjelodnevni

Husqvarna XCO kup Hrvatske 2020.

lis.
10
Sub
4. NA DVA KOLA OKO BOLA @ Bol
lis. 10 cjelodnevni

Husqvarna XCO kup Hrvatske 2020.

lis.
17
Sub
DOWNHILL PORTA FORTUNA, BAŠKA, OTOK KRK @ Baška
lis. 17 – lis. 18 cjelodnevni

Downhill kup Hrvatske 2020.

Rekreativna biciklistička događanja  2018. (cesta i MTB – rekreativne utrke, biciklijade…)

velj.
23
Ned
XCP “KAD FAZANI LETE 2020.” – XCZLD 9. kolo @ Pakoštane
velj. 23 cjelodnevni
ožu.
8
Ned
XC RONJGI – GIANT Zimska Liga Istre i Kvarnera 8. kolo @ Ronjgi
ožu. 8 cjelodnevni
ožu.
15
Ned
DJEČJA LIGA “SKRADIN 2020” – 1. KOLO @ Skradin
ožu. 15 cjelodnevni
XCM Rakalj – 2020. @ Rakalj
ožu. 15 cjelodnevni
ožu.
21
Sub
DJEČJA LIGA “SKRADIN 2020” – 2. KOLO @ Skradin
ožu. 21 cjelodnevni
ožu.
22
Ned
6. Velika Nagrada Knina @ Knin
ožu. 22 cjelodnevni
tra.
4
Sub
Memorijal poginulim bojovnicima Domovinskog rata @ Zagreb
tra. 4 cjelodnevni
tra.
13
Pon
DJEČJA LIGA “SKRADIN 2020” – 3. KOLO @ Skradin
tra. 13 cjelodnevni
MTB MARATON “SKRADIN – PROKLJAN” @ Skradin
tra. 13 cjelodnevni
tra.
18
Sub
Prvenstvo Zagreba na kronometar @ Zagreb
tra. 18 cjelodnevni
tra.
19
Ned
XTERRA Croatia Off-Road Mountain Bike Race @ Mali Lošinj
tra. 19 cjelodnevni
tra.
26
Ned
Pannonian Bike Weekend – Orahovica @ Orahovica
tra. 26 cjelodnevni
svi.
16
Sub
REKREATIVNI MTB MARATON “Uvati vitar” @ Sutivan
svi. 16 cjelodnevni
svi.
17
Ned
GRANFONDO BIANCHI SISAK 2020 @ Sisak
svi. 17 cjelodnevni
svi.
24
Ned
100 HUPSERA – Granfondo 2020.
svi. 24 cjelodnevni
svi.
29
Pet
Srce Velebita – Sveti Rok MTB Tour @ Velebit
svi. 29 @ 00:00 – svi. 31 @ 00:00
svi.
30
Sub
Tour de Kaj
svi. 30 cjelodnevni
lip.
6
Sub
HPB XCM Occupy Samobor @ Samobor
lip. 6 cjelodnevni
lip.
7
Ned
MTB UČKA CLIMB 2020 @ Učka
lip. 7 cjelodnevni
XCO LAPOVAC 2020 @ Lapovac
lip. 7 cjelodnevni
lip.
19
Pet
Srce Velebita – Velebike Express @ Velebit
lip. 19 @ 00:00 – lip. 21 @ 00:00
lip.
20
Sub
18. USPON NA ZAVIŽAN 2020. (od 0 do 1594 m n.v.) @ Senj
lip. 20 cjelodnevni
srp.
4
Sub
Kajkavijana
srp. 4 cjelodnevni
srp.
12
Ned
GRO Alps Bike Marathon @ Grobnik
srp. 12 cjelodnevni
kol.
26
Sri
Srce Velebita – Velebike Marathon @ Velebit
kol. 26 @ 00:00 – kol. 30 @ 00:00
ruj.
5
Sub
5. Panonsko – Bilogorski MTB maraton @ Virovitica
ruj. 5 cjelodnevni
Papuk Extreme Challenge XCO Race @ Papuk
ruj. 5 cjelodnevni
ruj.
11
Pet
Srce Velebita – Uspon na Tulove grede @ Velebit
ruj. 11 @ 00:00 – ruj. 13 @ 00:00
lis.
3
Sub
XC Beretinec @ Beretinec
lis. 3 cjelodnevni
lis.
10
Sub
Istria300 @ Poreč
lis. 10 cjelodnevni
lis.
17
Sub
7. ENDURO GROZNI @ Grožnjan
lis. 17 – lis. 18 cjelodnevni
9. Istria Granfondo @ Umag
lis. 17 cjelodnevni
lis.
24
Sub
2. GRANFONDO FALKENSTEINER BORIK- ZADAR REGION 2020. @ Zadar
lis. 24 cjelodnevni
velj.
23
Ned
XCP “KAD FAZANI LETE 2020.” – XCZLD 9. kolo @ Pakoštane
velj. 23 cjelodnevni
ožu.
4
Sri
Trofej Umag @ Umag
ožu. 4 cjelodnevni
ožu.
8
Ned
Trofej Poreč @ Poreč
ožu. 8 cjelodnevni
XC RONJGI – GIANT Zimska Liga Istre i Kvarnera 8. kolo @ Ronjgi
ožu. 8 cjelodnevni
ožu.
12
Čet
Istarsko proljeće
ožu. 12 – ožu. 15 cjelodnevni
ožu.
15
Ned
DJEČJA LIGA “SKRADIN 2020” – 1. KOLO @ Skradin
ožu. 15 cjelodnevni
XCM Rakalj – 2020. @ Rakalj
ožu. 15 cjelodnevni
ožu.
21
Sub
DJEČJA LIGA “SKRADIN 2020” – 2. KOLO @ Skradin
ožu. 21 cjelodnevni
ožu.
22
Ned
6. Velika Nagrada Knina @ Knin
ožu. 22 cjelodnevni
ožu.
28
Sub
XCO Sv. Mavar – Trogir @ Trogir
ožu. 28 cjelodnevni

Husqvarna XCO kup Hrvatske 2020.

ožu.
29
Ned
2 Islands on 2 Wheels XCM @ Trogir
ožu. 29 cjelodnevni

Husqvarna XCM kup Hrvatske 2020.

tra.
4
Sub
24. XCO Premantura Rocky Trails UCI C1 @ Premantura
tra. 4 cjelodnevni

Husqvarna XCO kup Hrvatske 2020.

Memorijal poginulim bojovnicima Domovinskog rata @ Zagreb
tra. 4 cjelodnevni
tra.
5
Ned
8. XCM Kamenjak Rocky Trails UCI C3 @ Premantura
tra. 5 cjelodnevni

Husqvarna XCM kup Hrvatske 2020.

tra.
13
Pon
3. USKRSNA NAGRADA OPĆINE KNEGINEC @ Gornji Kneginec
tra. 13 cjelodnevni

Kup u kategorijama P M/Ž, i J M/Ž

DJEČJA LIGA “SKRADIN 2020” – 3. KOLO @ Skradin
tra. 13 cjelodnevni
MTB MARATON “SKRADIN – PROKLJAN” @ Skradin
tra. 13 cjelodnevni
tra.
18
Sub
Prvenstvo Zagreba na kronometar @ Zagreb
tra. 18 cjelodnevni
tra.
19
Ned
22. MTB CROATIA CUP VODICE @ Vodice
tra. 19 cjelodnevni

Husqvarna XCO kup Hrvatske 2020.

 

XTERRA Croatia Off-Road Mountain Bike Race @ Mali Lošinj
tra. 19 cjelodnevni
tra.
26
Ned
Pannonian Bike Weekend – Orahovica @ Orahovica
tra. 26 cjelodnevni

Kandidira za Enduro kup Hrvatske

Pannonian Bike Weekend – Orahovica @ Orahovica
tra. 26 cjelodnevni
svi.
1
Pet
61. VN 1. svibnja – Memorijal Damir Zdrilić @ Zadar
svi. 1 cjelodnevni

Kup u kategorijama P M/Ž i V

ENDURO RAB 2020. @ Rab
svi. 1 @ 00:00 – svi. 3 @ 00:00

Kandidira za ENDURO kup Hrvatske 2020.

svi.
9
Sub
4JELSA RACE @ Jelsa
svi. 9 cjelodnevni
XCE Metković @ Metković
svi. 9 cjelodnevni

Nacionalno prvenstvo Eliminator

svi.
10
Ned
XCO Predolac @ Metković
svi. 10 cjelodnevni

Husqvarna XCO kup Hrvatske 2020.

svi.
16
Sub
REKREATIVNI MTB MARATON “Uvati vitar” @ Sutivan
svi. 16 cjelodnevni
svi.
17
Ned
GRANFONDO BIANCHI SISAK 2020 @ Sisak
svi. 17 cjelodnevni
XCO “Vučja staza” 2020 @ Kamešnica
svi. 17 cjelodnevni

Husqvarna XCO kup Hrvatske 2020.

svi.
24
Ned
100 HUPSERA – Granfondo 2020.
svi. 24 cjelodnevni
8. XC MARATON CRIKVENICA @ Crikvenica
svi. 24 cjelodnevni

Husqvarna XCM kup Hrvatske 2020.

svi.
29
Pet
Srce Velebita – Sveti Rok MTB Tour @ Velebit
svi. 29 @ 00:00 – svi. 31 @ 00:00
svi.
30
Sub
ENDURO TRŠĆE 2020. @ Tršće
svi. 30 cjelodnevni

Kandidira za ENDURO kup Hrvatske 2020.

Tour de Kaj
svi. 30 cjelodnevni
svi.
31
Ned
9. Velika nagrada grada Vinkovaca @ Vinkovci
svi. 31 cjelodnevni

Kup u kategorijama K M/Ž, P M/Ž i V

lip.
6
Sub
HPB XCM Occupy Samobor @ Samobor
lip. 6 cjelodnevni
lip.
7
Ned
MTB UČKA CLIMB 2020 @ Učka
lip. 7 cjelodnevni
XCO LAPOVAC 2020 @ Lapovac
lip. 7 cjelodnevni
lip.
14
Ned
27. XCO Samobor @ Samobor
lip. 14 cjelodnevni

Husqvarna XCO kup Hrvatske 2020.

NP kriterij Sisak 2020 @ Sisak
lip. 14 cjelodnevni

NP u kriteriju

lip.
19
Pet
Srce Velebita – Velebike Express @ Velebit
lip. 19 @ 00:00 – lip. 21 @ 00:00
lip.
20
Sub
18. USPON NA ZAVIŽAN 2020. (od 0 do 1594 m n.v.) @ Senj
lip. 20 cjelodnevni
srp.
4
Sub
DH Maribor @ Maribor
srp. 4 – srp. 5 cjelodnevni

DH Kup Hrvatske 2020.

Kajkavijana
srp. 4 cjelodnevni
srp.
11
Sub
Nacionalno prvenstvo na velodromu @ Zagreb
srp. 11 cjelodnevni

NP na velodromu

srp.
12
Ned
GRO Alps Bike Marathon @ Grobnik
srp. 12 cjelodnevni
kol.
8
Sub
DH Cerkno @ Cerkno
kol. 8 – kol. 9 cjelodnevni

DH Kup Hrvatske 2020.

kol.
23
Ned
50. Memorijal Stjepan Grgac @ Ivanić Grad
kol. 23 cjelodnevni

Kup u kategorijama P M/Ž, K M/Ž, J M/Ž, E M/Ž

kol.
26
Sri
Srce Velebita – Velebike Marathon @ Velebit
kol. 26 @ 00:00 – kol. 30 @ 00:00
velj.
23
Ned
XCP “KAD FAZANI LETE 2020.” – XCZLD 9. kolo @ Pakoštane
velj. 23 cjelodnevni
ožu.
4
Sri
Trofej Umag @ Umag
ožu. 4 cjelodnevni
ožu.
8
Ned
Trofej Poreč @ Poreč
ožu. 8 cjelodnevni
XC RONJGI – GIANT Zimska Liga Istre i Kvarnera 8. kolo @ Ronjgi
ožu. 8 cjelodnevni
ožu.
12
Čet
Istarsko proljeće
ožu. 12 – ožu. 15 cjelodnevni
ožu.
15
Ned
DJEČJA LIGA “SKRADIN 2020” – 1. KOLO @ Skradin
ožu. 15 cjelodnevni
XCM Rakalj – 2020. @ Rakalj
ožu. 15 cjelodnevni
ožu.
21
Sub
DJEČJA LIGA “SKRADIN 2020” – 2. KOLO @ Skradin
ožu. 21 cjelodnevni
ožu.
22
Ned
6. Velika Nagrada Knina @ Knin
ožu. 22 cjelodnevni
ožu.
28
Sub
XCO Sv. Mavar – Trogir @ Trogir
ožu. 28 cjelodnevni

Husqvarna XCO kup Hrvatske 2020.

ožu.
29
Ned
2 Islands on 2 Wheels XCM @ Trogir
ožu. 29 cjelodnevni

Husqvarna XCM kup Hrvatske 2020.

tra.
4
Sub
24. XCO Premantura Rocky Trails UCI C1 @ Premantura
tra. 4 cjelodnevni

Husqvarna XCO kup Hrvatske 2020.

Memorijal poginulim bojovnicima Domovinskog rata @ Zagreb
tra. 4 cjelodnevni
tra.
5
Ned
8. XCM Kamenjak Rocky Trails UCI C3 @ Premantura
tra. 5 cjelodnevni

Husqvarna XCM kup Hrvatske 2020.

tra.
13
Pon
3. USKRSNA NAGRADA OPĆINE KNEGINEC @ Gornji Kneginec
tra. 13 cjelodnevni

Kup u kategorijama P M/Ž, i J M/Ž

DJEČJA LIGA “SKRADIN 2020” – 3. KOLO @ Skradin
tra. 13 cjelodnevni
MTB MARATON “SKRADIN – PROKLJAN” @ Skradin
tra. 13 cjelodnevni
tra.
18
Sub
Prvenstvo Zagreba na kronometar @ Zagreb
tra. 18 cjelodnevni
tra.
19
Ned
22. MTB CROATIA CUP VODICE @ Vodice
tra. 19 cjelodnevni

Husqvarna XCO kup Hrvatske 2020.

 

XTERRA Croatia Off-Road Mountain Bike Race @ Mali Lošinj
tra. 19 cjelodnevni
tra.
26
Ned
Pannonian Bike Weekend – Orahovica @ Orahovica
tra. 26 cjelodnevni

Kandidira za Enduro kup Hrvatske

Pannonian Bike Weekend – Orahovica @ Orahovica
tra. 26 cjelodnevni
svi.
1
Pet
61. VN 1. svibnja – Memorijal Damir Zdrilić @ Zadar
svi. 1 cjelodnevni

Kup u kategorijama P M/Ž i V

ENDURO RAB 2020. @ Rab
svi. 1 @ 00:00 – svi. 3 @ 00:00

Kandidira za ENDURO kup Hrvatske 2020.

svi.
9
Sub
4JELSA RACE @ Jelsa
svi. 9 cjelodnevni
XCE Metković @ Metković
svi. 9 cjelodnevni

Nacionalno prvenstvo Eliminator

svi.
10
Ned
XCO Predolac @ Metković
svi. 10 cjelodnevni

Husqvarna XCO kup Hrvatske 2020.

svi.
16
Sub
REKREATIVNI MTB MARATON “Uvati vitar” @ Sutivan
svi. 16 cjelodnevni
svi.
17
Ned
GRANFONDO BIANCHI SISAK 2020 @ Sisak
svi. 17 cjelodnevni
XCO “Vučja staza” 2020 @ Kamešnica
svi. 17 cjelodnevni

Husqvarna XCO kup Hrvatske 2020.

svi.
24
Ned
100 HUPSERA – Granfondo 2020.
svi. 24 cjelodnevni
8. XC MARATON CRIKVENICA @ Crikvenica
svi. 24 cjelodnevni

Husqvarna XCM kup Hrvatske 2020.

svi.
29
Pet
Srce Velebita – Sveti Rok MTB Tour @ Velebit
svi. 29 @ 00:00 – svi. 31 @ 00:00
svi.
30
Sub
ENDURO TRŠĆE 2020. @ Tršće
svi. 30 cjelodnevni

Kandidira za ENDURO kup Hrvatske 2020.

Tour de Kaj
svi. 30 cjelodnevni
svi.
31
Ned
9. Velika nagrada grada Vinkovaca @ Vinkovci
svi. 31 cjelodnevni

Kup u kategorijama K M/Ž, P M/Ž i V

lip.
6
Sub
HPB XCM Occupy Samobor @ Samobor
lip. 6 cjelodnevni
lip.
7
Ned
MTB UČKA CLIMB 2020 @ Učka
lip. 7 cjelodnevni
XCO LAPOVAC 2020 @ Lapovac
lip. 7 cjelodnevni
lip.
14
Ned
27. XCO Samobor @ Samobor
lip. 14 cjelodnevni

Husqvarna XCO kup Hrvatske 2020.

NP kriterij Sisak 2020 @ Sisak
lip. 14 cjelodnevni

NP u kriteriju

lip.
19
Pet
Srce Velebita – Velebike Express @ Velebit
lip. 19 @ 00:00 – lip. 21 @ 00:00
lip.
20
Sub
18. USPON NA ZAVIŽAN 2020. (od 0 do 1594 m n.v.) @ Senj
lip. 20 cjelodnevni
srp.
4
Sub
DH Maribor @ Maribor
srp. 4 – srp. 5 cjelodnevni

DH Kup Hrvatske 2020.

Kajkavijana
srp. 4 cjelodnevni
srp.
11
Sub
Nacionalno prvenstvo na velodromu @ Zagreb
srp. 11 cjelodnevni

NP na velodromu

srp.
12
Ned
GRO Alps Bike Marathon @ Grobnik
srp. 12 cjelodnevni
kol.
8
Sub
DH Cerkno @ Cerkno
kol. 8 – kol. 9 cjelodnevni

DH Kup Hrvatske 2020.

kol.
23
Ned
50. Memorijal Stjepan Grgac @ Ivanić Grad
kol. 23 cjelodnevni

Kup u kategorijama P M/Ž, K M/Ž, J M/Ž, E M/Ž

kol.
26
Sri
Srce Velebita – Velebike Marathon @ Velebit
kol. 26 @ 00:00 – kol. 30 @ 00:00