MTB natjecateljske utrke 2020.

kol.
15
Sub
NACIONALNO PRVENSTVO – BMX FREESTYLE @ Osijek
kol. 15 cjelodnevni

Nacionalno prvenstvo BMX FREESTYLE PARK / FLATLAND

BMX Freestyle_Prvenstvo HrvatskeRaspis

kol.
29
Sub
CHALLENGE TOUR VARAŽDIN / BMX FREESTYLE @ Varaždin
kol. 29 cjelodnevni

Bodovanje za BMX KUP / Park

XCE Metković @ Metković
kol. 29 cjelodnevni

Nacionalno prvenstvo Eliminator

kol.
30
Ned
DOWNHILL TRŠĆE 2020. @ Tršće
kol. 30 cjelodnevni

Nacionalno prvenstvo

XCO Predolac
kol. 30 cjelodnevni

Husqvarna XCO kup Hrvatske 2020.

ruj.
12
Sub
Samobor Uphill – Mesićev uspon 2020. @ Samobor
ruj. 12 @ 05:27 – 06:27

Nacionalno prvenstvo u MTB usponu

ruj.
13
Ned
27. XCO Samobor @ Samobor
ruj. 13 cjelodnevni

Husqvarna XCO kup Hrvatske 2020.

ruj.
19
Sub
ENDURO PUNAT, OTOK KRK @ Punat
ruj. 19 – ruj. 20 cjelodnevni
ruj.
27
Ned
Nacionalno prvenstvo XCM “Gabrin maraton” @ Vodice
ruj. 27 cjelodnevni

Nacionalno prvenstvo XCM

lis.
4
Ned
XCO VALMAR TERRA MAGICA @ Rabac
lis. 4 cjelodnevni

Husqvarna XCO kup Hrvatske 2020.

lis.
10
Sub
4. NA DVA KOLA OKO BOLA – OTKAZANO
lis. 10 cjelodnevni

Husqvarna XCO kup Hrvatske 2020.

lis.
17
Sub
DOWNHILL PORTA FORTUNA, BAŠKA, OTOK KRK @ Baška
lis. 17 – lis. 18 cjelodnevni

Rekreativna biciklistička događanja  2020. (cesta i MTB – rekreativne utrke, biciklijade…)

kol.
19
Sri
Cener 2020. – biciklistička rekreativna trening liga srijedom @ Sljeme
kol. 19 cjelodnevni
kol.
23
Ned
Vertikalno lice Platka
kol. 23 cjelodnevni
kol.
26
Sri
Cener 2020. – biciklistička rekreativna trening liga srijedom @ Sljeme
kol. 26 cjelodnevni
Srce Velebita – Velebike Marathon @ Velebit
kol. 26 @ 00:00 – kol. 30 @ 00:00
kol.
30
Ned
Hrvatska – Slovenija @ Zagreb
kol. 30 cjelodnevni
ruj.
5
Sub
5. Panonsko – Bilogorski MTB maraton @ Virovitica
ruj. 5 cjelodnevni
Biciklom kroz baštinu MTB maraton
ruj. 5 cjelodnevni
Papuk Extreme Challenge XCO Race @ Papuk
ruj. 5 cjelodnevni
XCM Dausijada
ruj. 5 cjelodnevni
ruj.
6
Ned
MTB UTRKA “NEANDERTALKA 2020” @ Krapina
ruj. 6 cjelodnevni
ruj.
11
Pet
Srce Velebita – Uspon na Tulove grede @ Velebit
ruj. 11 @ 00:00 – ruj. 13 @ 00:00
ruj.
13
Ned
KRITERIJ PISAROVINA 2020. @ Pisarovina
ruj. 13 cjelodnevni
ruj.
26
Sub
Tour de Kaj
ruj. 26 cjelodnevni
lis.
10
Sub
Istria300 @ Poreč
lis. 10 cjelodnevni
XC Beretinec @ Beretinec
lis. 10 cjelodnevni
lis.
17
Sub
7. ENDURO GROZNI @ Grožnjan
lis. 17 – lis. 18 cjelodnevni
9. Istria Granfondo @ Umag
lis. 17 cjelodnevni
lis.
24
Sub
2. GRANFONDO FALKENSTEINER BORIK- ZADAR REGION 2020. @ Zadar
lis. 24 cjelodnevni
stu.
7
Sub
25. Zatvorenje sezone @ Zagreb
stu. 7 cjelodnevni
kol.
15
Sub
NACIONALNO PRVENSTVO – BMX FREESTYLE @ Osijek
kol. 15 cjelodnevni

Nacionalno prvenstvo BMX FREESTYLE PARK / FLATLAND

BMX Freestyle_Prvenstvo HrvatskeRaspis

kol.
19
Sri
Cener 2020. – biciklistička rekreativna trening liga srijedom @ Sljeme
kol. 19 cjelodnevni
kol.
23
Ned
50. Memorijal Stjepan Grgac @ Ivanić Grad
kol. 23 cjelodnevni
Vertikalno lice Platka
kol. 23 cjelodnevni
kol.
26
Sri
Cener 2020. – biciklistička rekreativna trening liga srijedom @ Sljeme
kol. 26 cjelodnevni
Srce Velebita – Velebike Marathon @ Velebit
kol. 26 @ 00:00 – kol. 30 @ 00:00
kol.
29
Sub
CHALLENGE TOUR VARAŽDIN / BMX FREESTYLE @ Varaždin
kol. 29 cjelodnevni

Bodovanje za BMX KUP / Park

XCE Metković @ Metković
kol. 29 cjelodnevni

Nacionalno prvenstvo Eliminator

kol.
30
Ned
DOWNHILL TRŠĆE 2020. @ Tršće
kol. 30 cjelodnevni

Nacionalno prvenstvo

Hrvatska – Slovenija @ Zagreb
kol. 30 cjelodnevni
XCO Predolac
kol. 30 cjelodnevni

Husqvarna XCO kup Hrvatske 2020.

ruj.
5
Sub
5. Panonsko – Bilogorski MTB maraton @ Virovitica
ruj. 5 cjelodnevni
Biciklom kroz baštinu MTB maraton
ruj. 5 cjelodnevni
Papuk Extreme Challenge XCO Race @ Papuk
ruj. 5 cjelodnevni
XCM Dausijada
ruj. 5 cjelodnevni
ruj.
6
Ned
MTB UTRKA “NEANDERTALKA 2020” @ Krapina
ruj. 6 cjelodnevni
ruj.
11
Pet
Srce Velebita – Uspon na Tulove grede @ Velebit
ruj. 11 @ 00:00 – ruj. 13 @ 00:00
ruj.
12
Sub
Samobor Uphill – Mesićev uspon 2020. @ Samobor
ruj. 12 @ 05:27 – 06:27

Nacionalno prvenstvo u MTB usponu

ruj.
13
Ned
27. XCO Samobor @ Samobor
ruj. 13 cjelodnevni

Husqvarna XCO kup Hrvatske 2020.

KRITERIJ PISAROVINA 2020. @ Pisarovina
ruj. 13 cjelodnevni
ruj.
19
Sub
ENDURO PUNAT, OTOK KRK @ Punat
ruj. 19 – ruj. 20 cjelodnevni
ruj.
20
Ned
Cestovna utrka “Dan oslobođenja grada Varaždina i Dan branitelja Varaždinske županije @ Donji Kneginec
ruj. 20 cjelodnevni
Cestovna utrka “Oslobođenje vojnog skladišta Banjščina” @ Donji Kneginec
ruj. 20 cjelodnevni
ruj.
26
Sub
Tour de Kaj
ruj. 26 cjelodnevni
ruj.
27
Ned
Nacionalno prvenstvo XCM “Gabrin maraton” @ Vodice
ruj. 27 cjelodnevni

Nacionalno prvenstvo XCM

ruj.
29
Uto
CRO Race
ruj. 29 – lis. 4 cjelodnevni
lis.
4
Ned
XCO VALMAR TERRA MAGICA @ Rabac
lis. 4 cjelodnevni

Husqvarna XCO kup Hrvatske 2020.

lis.
10
Sub
4. NA DVA KOLA OKO BOLA – OTKAZANO
lis. 10 cjelodnevni

Husqvarna XCO kup Hrvatske 2020.

Istria300 @ Poreč
lis. 10 cjelodnevni
XC Beretinec @ Beretinec
lis. 10 cjelodnevni
lis.
17
Sub
7. ENDURO GROZNI @ Grožnjan
lis. 17 – lis. 18 cjelodnevni
9. Istria Granfondo @ Umag
lis. 17 cjelodnevni
DOWNHILL PORTA FORTUNA, BAŠKA, OTOK KRK @ Baška
lis. 17 – lis. 18 cjelodnevni
lis.
24
Sub
2. GRANFONDO FALKENSTEINER BORIK- ZADAR REGION 2020. @ Zadar
lis. 24 cjelodnevni
stu.
7
Sub
25. Zatvorenje sezone @ Zagreb
stu. 7 cjelodnevni